Akce, to si užiju

19. listopadu 2008 v 12:34 |  Píšu
Už od pondělka si ve škole s holkama píšeme na papírky vzkazy, co si v pátek a v sobotu oblečeme na oslavu. Učení neučení, víc než pětku dostat nemůžeme.


Týden přejde a já se hrabu ve skříni s pocitem, že nemám nic na sebe. Musím se vyfiknout. Musí mi to slušet. Jdu až večer. Ale už od dvou hodin si myju hlavu a zkouším různé styly líčení. Večer kolem šesti jsem hotová. Vypadám dobře. Mini sukýnka, těsné tričko - prostě sexy. Na párty mi to bude slušet. Taky , že jo. Holky mě pochválily, kluci taky okukujou. Cítím se super. Jeden , takový moc pěkný kluk, přišel za mnou, že se představíme a něco vypijem. Pak jsme se představovali dál, každý s každým. Byla jsem zábavná, tančilo se ......

Konec si nepamatuju. Jen, že ráno jsem byla doma, bolela mě strašně hlava (nesli prý mě a spadla jsem jim hlavou o kachličky - ani to nevím), v puse jsem měla sucho, tak sucho,že jsem snad měla 2x větší bílý jazyk, který mě dusil a v žaludku se mi vše bouřilo.Několikrát jsem se vyblila. Na obličeji jsem měla rozlepenou žvýkačku (už byla černá) i ve vlasech. To krásné líčení jsem měla rozpatlané všude. Hrůza. Nemohla jsem najít boty, kalhoty a triko.(to mi sundali už ve sklepě - než jsem to našla špinavé a mokré).

Teď ten pocit, co jsem dělala a co oni dělali se mnou?????Teď už to vím: že jsem pila a smála se a najednou jsem spadla na zem a konec. Odtáhla mně kámoška na temné místo, ale nějaký hašišák, že si mně bere domů,že patřím jemu a už mi sundal i tričko. Nechal mi podprsenku. Kamarádka mě zachránila a nakonec na konci akce mě odvezli ještě s někým domů. Hlavně , že jsem chtěla být za krásku. Asi jsem byla, ale už mě nikdo dlouho neuvidí v žádné společnosti......Takový trapas. Nebo ne?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Opila ses někdy tak, že nevíš co bylo? A jak si vypadala? Žes měla prostě okno?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama