Hra se slovy (na jaký, kdo, co dělal a tak dál..)

3. listopadu 2008 v 13:37
Potřebujeme proužky papíru, tolik kolik nás je, a tužky.


1. Otázka JAKÝ
(všichni nahoru na papír napíšou přídavné jméno mužského rodu -např. bílý, blbý, perfektní atd. - pak papírek kousek přehnou, aby další neviděl, co je tam psáno a vymění si jej s hráčem po levé straně)
2. otázka KDO, CO (napíšou všichni nějaké podst. jméno muž.rodu jednot. čísla, přehnou a pošlou dál - samozřejmě píšeme na papír a NE na to zahnuté- jinak to bude na druhé straně....)
3. otázka CO DĚLAL (napíšeme sloveso v muž. rodě , minulého času-př. učil se, psal dopis, smrkal atd. - zahneme a pošleme dál)
4. otázka KDE (kde to dělal - v parku, ve škole, na měsíci, u kámoše a tak - zahneme a pošleme)
5. otázka KDY (příslov. urč. minul. času......včera, loni, minulé vánoce, před hodinou, už hodně dávno....- zatočíme a poleme dál)
6. otázka S KÝM ( tam se meze nekladou- nejlepší jsou reálná jména,ale i s opicí,flaškou,metlou je dobré - zatočíme a pošleme)
7. otázka PROČ? ( napíšeme ,,protože,, a něco . např. protože mu smrděly nohy, protože mu bylo blbě, protože byl šprt, protože měl hnusné vlasy - zatočíme a pošleme dál.

a teď to všichni rozmotají a postupně přečtou....


Po letech mě udivuje , že v každé hře se najde někdo, kdo napíše ve druhé i dalších otázkách ženský rod, nebo úplné nesmysly.
Ale hráli jsme to jako děcka a teď se svými dětmi a je to pořád sranda.
Dají se samozřejmě měnit rody i časy. Ale ,jak říkám, píšu, vždy si to někdo mění podle sebe....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mišička Mišička | Web | 3. listopadu 2008 v 19:19 | Reagovat

ahoj, hele prosím neřeš to, nerada se k tmu vracím, jsou to moje takový ošklivý vzpomínky na rodiče, který mě nenechali zjevit vlastní názor, za něco, co jsem udělala blbě mě i zmlátili a div mě nezabili, a přitom všude řikali, jak mě maj rádi atd.

2 misicka misicka | Web | 4. listopadu 2008 v 21:38 | Reagovat

ahoj, no to máš pravdu, kámoši (nynější) si ze mě udělali takovou malou srandičku a vytáhli nůž, se kterým přede mnou vdycky blby jen za účelem jídla, ale teď to vytáhli jako na mě, a já z nich měla psycho, docela se jich bojím, a nerada se k nim obracím zády. A rodiče, o mě vůbec nejeví zájem(což se divím), protože když jsem zdrhla, tak chodili otravovat sousedy a hlavně teda matka, a brečela úplně hystericky, a řikala Michalka nám utekla, co budeme dělat....

Prostě a jistě dělala ciráty aby jí každej litoval. Takže jako dobrý no.... Teď nedávno jsem přemýšlela jako jakej hezkej zážitek jsem s nimi prožila a na nic jsem bohužel nepřišla, a to že jsem se hodně snažila......

3 misicka misicka | Web | 5. listopadu 2008 v 17:19 | Reagovat

ahoj, ale víš, že někdy mi to tak připadá, že se chovám jak moje matka?! A teď vím, (díky tobě), že mi ot tak někdy nepřipadá, ale že e tak občas fakt chovám, a dost mě to mrzí.a kolikrát se za mě matka styděla(ačkoliv neměla za co), tak jak řikáš měla jsem z toho radost, ačkoliv, jsem se za ní styděla víc já než ona, ale to neviděla....

Ty jsi alespoň chodila ven, ale já ani to nemohla,musela sjem od rána do večera sedět nad učením a nesměla jsem od toho vsdtát, pomalu ani nazáchid na jídlo jsem měla právo akorát, snídaně, oběd a večeře. nic jinýho. Děti ještě nemám, ale do budoucna chci mít aspoň 1, ale úpa nejlepší by bylo 2,la eto je už vedlejší, a rodiče se odstěhovali z tý vesnice kde jsme bydleli, protože neunesli ty lidi, jak je pomlouvali furt, a nedali mi dá se říct nic, dali mi jen pár starejch věcí, a jedny 100 letý boty, který jsem doma nosila už jen na zahradu když byla zima, a v tom jsem podle nich měla chodit do školy, a toť vše. Přítelovi rodiče mi stále něco kupují, jsem jejich "holčička" a berou mě jako svou. Maj mě moc moc rádi, a já jsem jim vděčná, že jsem k nim mohla utýct z domova, že mi dali tkaovou nabídku už před asi měsíce před zdrhnutím, a já si myslela v tý době, že sjou sice strašně moc hodný, ale že jejich nabídku nevyužiju. A nakonec jsem 14.11. napsal v tý době ze školy nejlepší kámošce aby napsaloa příelovi že jdu druhej den pryč z baráku, že už to tam nevydržím, a taky jsem tak provedla. JJ já vím, měla jsem to napsat rovnou přítelovi, ale zase jsem chtěla aby to i kámoška věděla mazi prvními a nebyl čas na ot abych to napsala oboum, tka jsem to napsala jenom jí tenkrát tajně přes icq, a pak jsem si s přítelem psala že to myslím smrtelně vážně, že si to u mě matka v ten den usvědčila, jinak jsem chtěla z domova zdrhnout už kolem svých 10 let, ale neudělala jsem to proto, že jsem neměla kam jít. A nic jsem neznala. Nic mě nezajímalo, taky sjem byla a jsem od svých 10 let dost uzavřená do sebe, ale poslední skoro rok víc.... Nikoho si jentak nepřipouštím k tělu, a někdy mě to docela mrzí, protože by to mohli být dobří lidé a já nevím proč, ale prostě mi to nejde je přijmout k sobě jako kamarády, bojím se že nse u nich spálím. V 10 letech to všecko začlo. Jsem přepsala v tý době známku, abych nedostala doma za špoatný známky, a dostla jsem stejně, s tím rozdílem, že mě fotr chytil pevně přes žebra, dal do výšky a začal mě řezat do zadku, na kterej jsem si nemohla další 3 dny sednout nic..... 7 let jsem každou noc brečela, nechtěla jsem tam bejt, v tý době mě napadlo, že skočím z okna, nebo že až půjdou spát, tka já se převleču do normálních věcí a pudu pryč, ale nejdřív bych zašla za kámoškama, že ať mě u rodičů nehledaj a nedávaj jim  o mě info, ale že mizim, ale pak jsem vdycky usnula vyčerpáním, a poslední 3 měsíce asi tak přeibližně a volala jsem každej den an linku bezpečí a breela jsem jim tma, a dneska se mám jako v peřince, a po rodičích se mi ani nezasteskne.

A chci ti mocky poděkovat za tuhel část, co jsi mi napsala to je hodně co se mě týká atd., ačkoli je mi čerstvých 18(skoro). ALE to je fuk. ten odstavec je:jo a bacha na partnery,kteří se budou podobat tvému otci.nesnaž se před nima přetvařovat,vyzkoušej na nich extrémní situace- znič jim něco důležitého, polij kafem a tak, nestihni schůzku.udělej něco blbě,zjisti jak se chová k matce-to že jak se chlap chová k matce bude se chovat i k tobě -je PRAVDA!jak bude zuřivý,tak pryč od něho.

4 SergiooQ SergiooQ | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:07 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

5 MarcoI MarcoI | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:52 | Reagovat

Přidal jsem svůj blog do oblíbených

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama