Leden 2009

Glitter nápisy

28. ledna 2009 v 12:01 PC radník

vytvoř si vlastní glitter jméno .Na adrese http://www.glitterkiss.com/glitter.php si vyber barvu písma- srdíčko, pak napiš do ,,type letters,, své jméno a pak zadej ,,create the image,, a zkopíruj....


Moje černé svědomí

28. ledna 2009 v 11:27 Píšu
Každé ráno, když jedu do práce ,mi pobíhá mráz po zádech. Vzpomínky nepotlačím a to co jsem dělala z lásky, tak jisté věci jsem nepomohla...................číst dál


Jak dělám fotku - skládanou

28. ledna 2009 v 10:50 Photoshop


Chceš si udělat taky podobný obrázek, fotku?Každá bude originál. Napíšu, jak to dělám já.

Změna pozadí - Photoshop návod

27. ledna 2009 v 13:33 Photoshop
Fotka ,kdy prostředí za náma není ideální, nebo si chceme jen tak pohrát je pravděpodobná.
Dělám to ve photoshopu.
Například Niki na koni před hospodou může být jak v zimní krajině, tak u moře v Řecku (a taky jinde)Pisálkové v soutěži

22. ledna 2009 v 9:57 Píšu
V soutěži pro pisálky mě nejvíce zaujala Martina.

Soutěžící 11: Martina, 19 let
Článek: Starší vs mladší (Vztahy a duše)
Znáte to, když se narodíte, všichni kolem vás skáčou, udělají pro vás první poslední a nemohou se Vás nabažit. Jenže… přijde den, kdy ráj na zemi skončí…

Potrat......

22. ledna 2009 v 8:34 Zaujalo mě

Tento článek mě dostal a hlavně fotky.Musela jsem to sem dát,ale je to drsné. Fakt.

Fotografie plodů po umělém potratu

Fotografie zachycují záběry těl dětí usmrcených při umělém potratu. Tyto drastické záběry jsou zveřejněny ze stejného důvodu, z jakého jsou zveřejňovány např. fotografie z koncentračních táborů - jako varování před nelidským chováním vůči nevinným.
I mně připadá děsivé to, jak se potrat provádí. Ale pokud o tomto problému chceme veřejnost pravdivě informovat, nevím, jak se oněm děsivým popisům či obrázkům vyhnout. Zaráží mně dvojí morálka v naší společnosti. Na jedné straně se společnost nechává dobrovolně zahlcovat násilnými scénami ve filmech, zprávách, počítačových hrách a zároveň ji děsí pravdivé informování o metodách umělých potratů. MUDr. Ilona Burdová, psychiatr

Maruška

21. ledna 2009 v 16:53 Zaujalo mě
Snad se Maruška nebude zlobit, ale bylo škoda že ukončila tak zajímavý příběh, který ještě neskončil a bavil mě. Vracela jsem se na její blog ráda a zajímal mě každý další příběh. A pak najednou konec. ....:-(

P.S. Pro Marušku : pokud ti to vadí : okamžitě zruším.......


Ahoj lidi, mám pro vás připravenou ságu o jedné holce,která má jet na tábor.
Háček? Ona je děsná intelektuálka.
Jak změní tábor její život?
To se dočtete ... :-)))
Jenom doufám, že to stihnu do začátku prázdnin :-))


Hrozná věštba osudu

21. ledna 2009 v 15:30 Věštby, osud
Co předpověděla ruská vědma Vanga?

Jak se ukazuje , známá ruská vědma předpověděla a uspěla s věštbou volby prezidenta USA. Předpověděla vítězství černého člověka. Tak , že 44-tým prezidentem USA bude černokožec, stane se podle ní posledním , protože pak Amerika buď zamrzne nebo upadne do bažiny největší ekonomické krize. Možná taky se rozpadne na jižní a severní státy. -píše DobrjačOk.


Proroctví Vangy je takové Jakmile se dostane k moci v USA černokožec, nastatne obrovský převrat - kalyzmy. Ale taky , že pokud Ameriku povede afroamerikánec, naastane div divoucí rozkvět.píše Nuša. (A pak si vyber)


Ale předpověděla Americe světovou krizi a ta tu je.


Její předpověď světa do budoucna: číst dál tu hnusnou věštbu

Jakého si vybrat partnera?

21. ledna 2009 v 15:29 Psychologické testy
Jestliže chcete vědět, co od svého partnera čekat, nezkoumejte jen jeho rodiče nebo bývalé lásky. Zapátrejte po tom, kdo s ním sdílel dětský pokojíček.

Následující přehled charakteristik vychází ze závěrů renomované­ho britského psychologa Waltera Tomana. Můžete se jimi inspirovat, abyste konečně pochopila, proč vás partner nechce nechávat doma samotnou, proč čeká, že ho budete rozmazlovat, nebo proč každou čokoládu spořádá sám, než si stihnete říct o štáfličku.

Doktor Walter Toman je přesvědčený, že sourozenecké vztahy z dětství si neseme do dospělého života a pak ve vztazích postupujeme podle zažitých modelů.

Než však začnete číst, je důležité vědět, že Toman při následujících závěrech vycházel z předpokladu, že sourozenci vyrůstali v úplné rodině, kde ani jedno z dětí nevyžadovalo (například kvůli nemoci) zvýšenou péči rodičů.


Jak vypadá umírání ??

21. ledna 2009 v 13:38 Zaujalo mě

Jak vypadá umírání


Z jednoho dopisu


"Chodila jsem navštěvovat sousedovi stařenku. Bylo obdivuhodné, jak byla vyrovnaná a na smrt se skoro těšila. Mluvívala o tom, že uvidí svoji maminku, která jí zemřela, když byla malé dítě. Stařence bylo 94 let a vážila asi 35 kg. Celé dny se modlila a já věřím, že tahle vetchá stařenka měla u Boha větší cenu než nějaký nositel řádu práce.

Jednou pro mě přiběhli, že stařenka umírá. Přijdu tam a vidím, jak těžce dýchá, tak jsem ji vzala za ruku a říkám: "Bábi, už se dočkáte! Uvidíte svoji maminku a Boha a celé nebe!" Usmála se a řekla mi: "Bonbón do pusy!" Byla jsem překvapená a obávala se, že se udáví. Ale dali jsem jí ho. Rychle ho cumlala. Najednou řekla: "Hůlku do ruky!" Já jí říkám: "Ale bábi, v nebi už hůlky potřebovat nebudete." Ale ona chtěla hůlku. Tak jsem jí ji dala a ona ji pevně uchopila. Za chvíli se jí rozzářil obličej, dívala se do jednoho místa, jakoby něco uviděla a radostně zvolala: "Už jdu, už jdu!" a vydechla naposled. Bylo to něco tak fantasticky slavnostního...".


Pololetní vysvědčení........

5. ledna 2009 v 14:00 Zaujalo mě

Vzkaz od dcery mámě
25. února 2007
15:44 | Zábava :-D


Matka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli
leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst následující.